Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 752 ogłoszeń w całej Polsce

Nieruchomości: Wynajem

Babica woj. Podkarpackie

5 000 zł200 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 25 zł/m2

Biznes 2day Nieruchomości Rzeszów

W ofercie wynajmu wolno-stojący budynek 200 m2 w Babicy. Budynek idelany na zajazd. restaurację lub usługi !!!

Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio przy trasie głównej na Barwinek. Przed nieruchomością duży utwardzony parking na około 15 samochodów ze zjazdem dwustronnym z drogi.

Nieruchomość składa się parteru o pow. 100m2 oraz piętra.
Na parterze powierzchnia usługowa składająca się z 3 pomieszczeń każde po około 25 m2. zaplecza. magazynu. łazienki i kotłowni.
Na piętrze 5 pokoi i 2 łazienki. Możliwość wejścia na piętro klatką schodową od środka budynku lub drugą klatka schodowa od zewnątrz. Istnieje równiez możliwość zagospodarowania poddasza i urządzenia tam ddatkowej przestrzeni mieszkanlnej.

Nieruchomość po remoncie. nowe tynki. ściany malowane. nowe posadzki z płytek na partrze i paneli na piętrze. nowe łazienki. instalacja elektryczna i centralnego ogrzewania. Nowy piec gazowy. wymienione okna i witryny na nowe PCV.

Wejcie do lokalu na parterze dużymi przeszklonymi drzwiami z boczną witryną. Podejście do budynku wyłożone kostką brukową. przed wejściem duży taras. z możliwością wykorzystania tej powierzchni.

Doskonała propozcja na sklep spożywczy. gastronomię ( restaurację. pizzerię) z noclegami na piętrze. Możliwość wystawienia stolików w okresie letnim.

Zapraszamy.

Czynsz najmu: 5000zł/mc plus media (ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym. prąd. woda).

Kontakt pod numerem telefonu: ...

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. - Agent odpowiedzialny zawodowo: Agnieszka Chmiel nr lic.: 10820

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biznes 2day Nieruchomości
@